Loading

O mne

Vízia

Myslím si, že krása nie je rozmar. Je to schopnosť vnímať jedinečnosť.  Či už seba samého alebo  „obyčajných“ vecí, ktoré nás obklopujú. Konfucius povedal: „Všetko je krásne, ale nie všetci sú schopní to vidieť“. Možno aj vy máte okolo seba krásne a hodnotné veci, ktorým už dávno nepripisujete význam.  Pomôcť vám odhaliť krásu priestoru tak, aby bola zrozumiteľná aj pre ostatných, cítim ako svoje životné poslanie.


Vnášanie harmónie do priestoru cez aranžovanie a dekorovanie bolo  vždy vo mne. Vyzdvihnúť charakter prvkov a súlad farieb som sa učila vytvárať najskôr v kyticiach, neskôr v interiéroch. Krásu a hodnotu vecí som cítila najprv len intuitívne, neskôr som sa štúdiom naučila pomenovať zákonitosti, ktoré určujú krásu v dizajne. Úloha vyzdvihnúť kvality priestoru je kreatívna práca, ktorou žijem telom aj dušou.

Ako špecialista na premenu vám pomôžem zhodnotiť prednosti vašej nehnuteľnosti. Zistíte, čo ľudí upúta, keď prvý raz vstúpia do vášho bytu či domu. Ak má vaša nehnuteľnosť slabé miesta, identifikujeme ich a spravíme z nich príležitosť odlíšiť sa. Spolu premeníme váš domov na atraktívny interiér, ktorý upúta pozornosť na realitnom trhu.