Loading

Home Staging

„4x Wellness pre Vašu nehnuteľnosť“

Zdravá nehnuteľnosť

Absolútnym začiatkom úspešnej prípravy nehnuteľnosti je jej dokonalé vyčistenie, vrátane nutných opráv pre obnovenie funkčnosti. Táto očistná terapia interiéru a exteriéru je investícia, ktorá sa vám určite vráti. Mojou úlohou v tejto fáze je poradiť vám, ktoré konkrétne úkony sú pre vašu nehnuteľnosť primerané. 

Atraktívny priestor

Pod pojmom atraktívny si každý z nás môže predstaviť rôzne veci. Čo je pre jedného denný štandard, môže byť pre iného luxus, alebo naopak nevyhovujúci stav! Jestvujú však estetické pravidlá, ktoré nepodliehajú móde, času ani priestoru. Platia univerzálne, celosvetovo a sú známe stovky rokov. Z týchto pravidiel vychádzajú  architekti, dizajnéri, ale aj príroda sama. Tak prečo ich nevyužiť vo svoj prospech! V súlade s týmito princípmi vám pomôžem upraviť vašu nehnuteľnosť. S použitím  dispozičných riešení, materiálov, farieb a vzorov spolu docielime, aby harmónia pulzovala celým priestorom a aby bola „čitateľná“ aj pre ostatných. Premyslenými úpravami tiež vieme osloviť želanú skupinu záujemcov o váš byt či dom.

Súlad medzi nehnuteľnosťou a okolím

Váš interiér je jedinečný, nikdy však nestojí osamotený. Našu pozornosť si preto zaslúži aj prostredie, ktoré ho obklopuje. V tejto fáze vám pomôžem rozšifrovať možné rozpory medzi nehnuteľnosťou a jej okolím. Pretože ak je nehnuteľnosť v súlade so svojím okolím, znásobuje sa jej atraktivita.

Sebavedomý majiteľ pripravený na dobrý obchod

Úspešný predaj si priam žiada, aby ste spolu s nehnuteľnosťou zažiarili aj vy sám/sama. Zarovno prípravy priestoru je preto dôležitá i príprava predávajúceho. Môžete tak predvídať  otázky, ktoré bývajú realitnými maklérmi či kupujúcimi často kladené. Poradím vám tiež, na čo treba dozrieť pred samotnou obhliadkou a ako vašu nehnuteľnosť úspešne prezentovať.