Loading

Kľúč k rozkvitnutým príbehom tvojho domova


Blog o tom ako ma záľuba v kvetoch vedie neustále sa zdokonalovať , pestovať poctivé remeslo a lásku k florálnemu dizajnu. 
Stále niečo tvoriť , vyrábať, zlaďovať a upravovať ku krajšiemu a harmonickému celku.  Keď popustím uzdu romantickej časti mňa, vznikajú dekorácie, ktoré vám predstavím v tomto článku. 
Pri návrhoch a úpravách interiérov myslím komplexne, preto nikdy nechýbajú v návrhu kvety, alebo zeleň. Mojim veľkým súkromným želaním by bolo, aby si mohol a vidieť pri obhliadkach a návštevách kvety v každej domácnosti. Aj keď nieste práve kvetomiľ, alebo máte alergiu, tohto farebného potešenia sa nemusíte vzdávať. 
S ohľadom na životný štýl sa však vytráca ochota a čas riešiť ešte aj starostlivosť o kvety. Popravde nečudujem sa. Ak teda nezvládate živé, často krát sa dostávajú ku slovu umelé alebo veľký hit stabilizované /preparované/ kvety. Ich obstarávacia cena je však vyššia, čo veľkú skupinu gazdiniek odrádza.  
Ja som si zvolila cestu kombinácie preparovaného a sušeného materiálu oživeného textilnými a umelými kvietkami. Také sú teda moje výrobky, čo sa zloženia týka. Okázalé kytice z plastu však nevidím rada, preto si myslím, že vhodný je napríklad veniec na bránku alebo vchodové dvere. Potešia vás pri každom príchode a odchode, užijete si sezónnosť, sú relatívne trvácne. Toto je príklad bohato naväzovaného venca kombinovaného  do fialových odtieňov, Umelé kvietky sú zjemnené drobnými makovičkami divého maku, prírodnou jutovou stuhou, drevenými korálkami a výrezmi.


V interiéri sú však miesta, kde sa živým kvietkom nedarí, a ak sa vám nechce starať o živé vo váze ponúkam alternatívu rôznych kompozícií a tvarov. Aranžmán vhodný na rôzne miesta. doplnok k obľúbeným knihám alebo hoci aj na nočný stolček, ak vám vadí vôňa či peľ. Keďže som maximalista, veľmi rada tvorím aj série.  Napríklad aranžmán a veniec s letnou tématikou či do kúpeľne. Alebo sériu vhodnú do modernej obývačky alebo spoločenskej miestnosti. Pri tejto druhej možnosti som vytvorila i galériu iných vhodných produktov od rôznych výrobcov, s čím kombinovať.  To sú možnosti, ktoré mi portál sashe ponúka. Viem vám tak priblížiť aj štýl alebo konkrétne zariadenie interiéru, ktoré sa bude spolu hodiť. Môžem tak ľahko prepájať svet dizajnu a kvetín. :D
A tu sú spomínané letné dekorácie.


Sú ale klienti, ktorý si na originalitu naozaj potrpia.  Vyhovieť konkrétnej požiadavke s väčšou realizáciou na mieru, vhodnú aj do komerčných priestorov. Áno som pripravená zvládnuť aj výzvu v tejto forme.  Rovnako ako v prípade návrhu interiéru, starostlivo si spolu prejdeme požiadavky. Spracujem ich do podoby návrhu, aby si klient vedel predstaviť čo mám na mysli ja, a či mu výsledok bude vyhovovať. Po konzultáciách a stanovení  nevyhnutného rozpočtu, pristúpim k samotnej realizácií.realizácia: 


Ak túžite po podobnej dekorácií, alebo potrebujete vymyslieť niečo špeciálne pred dvere, na recepciu, do kaviarne alebo rodinného penziónu, či jednoducho niečo originálne do vašej obývačky, jedálne  alebo haly. Moje šikovné ruky sú vám k dispozícií.  Máte ma na jeden klik cez kontaktný formulár priamo na tomto webe .  Ak sa vám zapáčili niektoré z výrobkov overte jeho dostupnosť na   https://www.sashe.sk/pripravbyt   alebo ak potrebujete niečo na  uctenie pietnej spomienky  moje hotové vence nájdete tu: https://www.sashe.sk/Myosotis